До уваги кандидата на посаду ректора Університету А. Є. Конверського

Надіслав:zhnec , дата: Чтв, 10/15/2015 - 17:04

Центральна виборча комісія у зв'язку із порушенням пунктів 1.6 і 1.9 «Порядку допуску спостерігачів та акредитації ЗМІ на виборах ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка» прийняла рішення  (протокол № 13 від 15.10.2015 р.) допустити на виборчі дільничні комісії спостерігачів від кандидата на посаду ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка А. Є. Конверського  за умови усунення кандидатом порушень вимог «Порядку допуску спостерігачів…» до 15:00 16 жовтня 2015 р.

У випадку недотримання вимог «Порядку допуску спостерігачів…» і неподання кандидатом та спостерігачами особисто до ЦВК Університету до визначеного терміну передбачених Порядком заяв зазначені у заяві кандидата особи вважаються такими, які не допущені на виборчі дільниці як спостерігачі на виборах ректора 19 жовтня 2015 р.

Офіційний лист-повідомлення від ЦВК для кандидата на посаду ректора А. Є. Конверського передано у приймальню деканату філософського факультету (за місцем основної роботи кандидата).

Konverskiy